Дізнайтеся о 25 параметрах і доступні функції,
це все про теплові насоси Rotenso Aquami.
 
Технічні характеристики:
КЛАС A +++
Сучасний дизайн теплових насосів Rotenso® Aquami в поєднанні з високою ефективністю двооборотних компресорів гарантує безпрецедентний рівень ефективності, а передовий технічний дизайн забезпечує довгі роки енергозберігаючої і безвідмовної роботи.
Рівень енергоефективності теплових насосів Rotenso® Aquami становить:
А +++ (для температури води 35 градусів)
А ++ (для температури води 55 градусів)
Ознайомтеся з нашою пропозицією:
- Спліт-теплові насоси Rotenso
- Моноблочні теплові насоси Rotenso
COP ДО 5.20
Індекс COP визначає ефективність теплового насоса і показує, в якому ступені пристрій використовує тепло, отримане з навколишнього середовища, по відношенню до споживаної електроенергії.
Теплові насоси Rotenso Aquami характеризуються дуже високим показником COP - до 5,20 (для A7 / W35).
БАГАТИЙ АСОРТИМЕНТ
Широкий асортимент теплових насосів дозволяє правильно вибрати потужність насоса для даного місця і, таким чином, оптимізувати щоденні експлуатаційні витрати в майбутньому. Насоси Aquami можна використовувати в нових і модернізованих будівлях, як житлових, так і комерційних. Насос підготовлений до ефективної взаємодії з системою підігріву підлоги, а також з традиційною системою центрального опалення, оснащеної радіаторами (в стандартному виконанні насос має два опалювальних контура).
Асортимент теплових насосів повітря-вода Rotenso® Aquami - один з найбагатших на ринку.
Ми пропонуємо:
- теплові насоси потужністю від 6 кВт до 16 кВт,
- спліт, моноблочні і різнотипні агрегати,
- однофазні та трифазні агрегати.
МАКСИМАЛЬНАЯ ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ (ГВС) ДО 60 ° C
Гаряча ванна зимовим вечором? Без проблем! Тепловий насос може готувати гарячу воду для комунальних потреб з температурою 60 ° C навіть у холодну зиму.
НАГРІВ ВОДИ ДО 65 °
Тепловий насос дозволяє підготувати воду для подачі в систему опалення з дуже високою температурою - навіть 65 ° C. Тому його можна безпечно використовувати в установках з традиційними радіаторами.
РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН ДО -25 ° C.
Теплові насоси Rotenso® Aquami забезпечують високу теплопродуктивність до температури зовнішнього повітря -25 ° C.
ЕКОНОМІЧНИЙ ВИБІР
Тепловий насос з повітряним джерелом набагато дешевше в установці, ніж наземний тепловий насос або газовий котел, для якого додатково потрібне підключення газу і димар з вставкою з кислототривкої сталі. При виборі моноблочного насоса нам також не потрібно виділяти додатковий простір в підсобному приміщенні для внутрішнього блоку теплового насоса.
ГАРАНТІЯ - 5 РОКІВ
На насоси надається 5-річна гарантія. Покупцеві надається професійний сервіс і гарантійне обслуговування.
Виробник забезпечує безкоштовний введення насоса в експлуатацію авторизованим сервісним центром і швидкий час відгуку сервісного центру.
Дізнайтеся про правила отримання 5-річної гарантії на теплові насоси Rotenso Aquami
ТИХА РОБОТА - ДИЗАЙН З ОДНИМ вентилятором
Сучасні теплові насоси з одним вентилятором і двухоборотний компресор нової конструкції гарантують тиху роботу, що не порушує спокій мешканців. Крім того, оптимізація конструкції трубопроводів і бионического малюнка лопатей вентилятора значно знижує рівень шуму насосів.
Новітні зовнішні блоки з тепловим насосом Rotenso Aquami є одними з найбільш тихих на ринку і генерують всього 35 дБ (виміряно з відстані 3 м).
СЕРТИФІКАТ EUROVENT
Eurovent Certita Certification визнаний світовим лідером в області сертифікації продукції для вентиляції, кондиціонування та охолодження. Виданий їм сертифікат Eurovent визначає і підтверджує робочі параметри пристроїв кондиціонування та охолодження відповідно до європейських та міжнародних стандартів.
Всі теплові насоси Rotenso Aquami Split і Aquami Monoblock мають сертифікат Eurovent.
Розміщений логотип сертифікації гарантує, що продукт, придбаний монтажником або користувачем, має технічні параметри (включаючи потужність, ефективність, споживання енергії, обсяг), точно такі, як зазначено в каталозі продукту або рекламному буклеті. Дизайнери, монтажні компанії, інвестори та користувачі, які вибирають теплові насоси Rotenso®, можуть бути впевнені, що всі технічні дані актуальні і перевірені незалежною всесвітньо відомої сертифікаційною компанією.
Компактний ВНУТРІШНІЙ БЛОК
Компактна конструкція внутрішнього блоку теплового насоса займає мало місця, що значно полегшує його установку.
Це найменший внутрішній блок на ринку. Його глибина всього 270 мм.
Елементи управління і доступні функції
Провідний контролер - Ви керуєте
Кожен насос Rotenso® Aquami оснащений дротяним контролером з меню польською мовою, вбудованим модулем Wi-Fi і датчиком температури.
За допомогою сенсорної панелі ми управляємо роботою пристрою і всієї системи опалення.
На панелі контролера користувач може, серед іншого:
- перевірте робочий стан теплового насоса, режим роботи
- встановити температуру і режим роботи
- легко включити функцію: безшумний режим, відпустку, відпустку вдома, еко
- встановити розклад і таймер
- включити другу зону контролю температури
- стежити за станом системи
- дізнатися про споживання енергії і перевірити пропозиції з енергозбереження
- встановити криву нагрівання
- включити батьківський замок
- встановити звуковий сигнал
МОДУЛЬ WI-FI - УПРАВЛІННЯ ЧЕРЕЗ Додаток
Теплові насоси Rotenso Aquami в стандартній комплектації мають вбудований модуль Wi-Fi. Це дозволяє управляти пристроєм за телефону або планшета.
Спеціальний додаток має величезну кількість функцій, і користувач може, серед іншого, налаштувати:
- денний і тижневий розклад
- ознайомтеся з пропозиціями щодо енергозбереження
- контролювати споживання енергії
- включити другу зону контролю температури
- перевірити стан і режим роботи теплового насоса
- встановити температуру і режим роботи
- легко включити функцію: безшумний режим, відпустка, еко
МОЖЛИВІСТЬ УПРАВЛІННЯ ДВОМА нагрівальних трубопроводів
Стандартний насос має можливість незалежно керувати двома опалювальними контурами. Це дозволяє підготувати різні температурні параметри для двох незалежних опалювальних контурів, наприклад, для теплої підлоги та радіаторного опалення. Цей варіант ідеально підходить для модернізації джерела тепла в модернізованих будівлях, де установка, крім теплих підлог, заснована на традиційних радіаторах.
ЩОДЕННИЙ І ЩОТИЖНЕВИЙ РОЗКЛАД
Тепловий насос працює за встановленим графіком, заздалегідь визначеному користувачем або монтажник. Використання цих параметрів настройки дозволяє користувачам адаптувати роботу насоса до своїх вподобань щодо рівня температури всередині будівлі в певний час дня.
ДЕЗІНФЕКЦІЯ бактерій
Для захисту здоров'я користувачів тепловий насос має функцію дезінфекції, яка використовується для нейтралізації бактерій легіонелли. Робиться це шляхом нагрівання води в баку SSC до температури до 70 ° C. Він негайно видаляє будь-які бактерії з питної води в системі.
РЕЖИМ ВІДПОЧИНКУ
Коли користувач їде в зимову відпустку, варто використовувати режим відпустки. Після цього тепловий насос буде працювати в режимі опалення з більш низькою заданої кімнатною температурою. Цей режим також можна використовувати для захисту будинку від надмірного охолодження, а тепловий насос і водну систему - від можливих пошкоджень від морозу.
ШВИДКИЙ нагрів ГВП
Функція використовується для примусового переходу системи в режим ГВП, коли користувачеві терміново потрібна гаряча вода.
ФУНКЦІЯ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ ТЕПЛОВОГО НАСОСА
Користувачі можуть вибирати з 8 конфігурацій. Залежно від потреб і умов функція дозволяє знизити номінальну потужність насоса.
ФУНКЦІЯ розумної сітки
Контролер насоса адаптований для роботи з «інтелектуальної енергетичною мережею». Завдяки цій функції насос автоматично включається, щоб накопичувати надлишки енергії від фотоелектричної (PV) установки або максимально використовувати більш дешевий тариф на електроенергію.