Цілі компанії «Sunhouse»
Основна мета компанії «Санхаус» - це розробка комплексного рішення, для зменшення щомісячних витрат за комунальні платежі. Тобто рішення - як можна зменшити вартість оплати за енергоресурси, споживаючи мінімальну їх кількість.
Завдання вирішується абсолютно індивідуально щодо кожного будинку.
Чому ми?
Так, ми молода компанія, але наша команда - це висококласні фахівці в галузі альтернативної енергетики та енергоефективного будівництва.
Що ми можемо запропонувати?
Кращі індивідуальні комплексні рішення для зменшення витрат за спожиті енергоресурси.
Що необхідно для отримання рішення від нас?
  1. Постановка мети від замовника
  2. огляд будівлі та проведення необхідних замірів
  3. визначення можливостей для впровадження обладнання, яке в подальшому знизить споживання енергоресурсів.
Які рішення ми можемо запропонувати?
  1. Установка сонячної електростанції (СЕС).
Варіант, який дає можливість Вашому дому стати невеликий електростанцією. Ваш будинок зможе генерувати електроенергію за рахунок використання сонячного світла, яку можна використовувати як на власні потреби (зробити автономний будинок, систему підігріву води, опалення, зарядки автомобіля), так і на продаж електроенергії державі за «зеленим тарифом».

 2. Установка сонячних колекторів.

Варіант, який дасть можливість прямого нагріву води для гарячого водопостачання, підтримки опалення або підігріву басейну знову ж за рахунок сонячної енергії.

 

 3. Установка теплового насосу.

Варіант, який зменшить споживання на опалення і гаряче водопостачання в 3 рази! Використовуючи низькопотенційне тепло повітря, землі або води (залежить від типу теплового насоса) можна істотно знизити споживання.
 4. Автоматизація будинку або система SmartHouse (система «Розумний будинок»)
Система, яка допоможе автоматизувати багато процесів (освітлення, відеоспостереження, відкриття - закриття штор, воріт і інші). Такий комплекс рішень дасть можливість дбайливо використовувати енергоресурси і при цьому створити комфорт.
Який варіант вибрати?
Ось це і є наше основне завдання - допомогти Вам визначитися з вибором устаткування. Грунтуючись на багатому досвіді європейських країн і слідуючи концепції декарбонізації (зменшення використання викопних енергоресурсів), а також використовуючи обладнання світових брендів, нам є, що Вам запропонувати!