Наша місія полягає у наданні найновіших рішень у галузі кондиціонування, вентиляції та опалення на основі високоефективної енергозберігаючої інверторної технології. Завдяки багаторічним інвестиціям у розвиток технологій, пристрої Rotenso® є одними з найбільш інноваційних рішень, що дозволяють регулювати та контролювати температуру в будівлях. Бренд Rotenso® постійно зміцнює свої сильні позиції як постачальника сучасних, надійних та екологічно чистих систем кондиціонування та теплових насосів повітря-вода. Щороку пропозиція Rotenso® поповнюється новими агрегатами, які характеризуються кращими технологічними параметрами та сучасним дизайном.
Призи та нагороди

Технологія
РОТАЦІЙНІ КОМПРЕСОРИ BLDC INVERTER
Серцем будь-якого кондиціонера є компресор. У Rotenso® використовуються найсучасніші роторні (інверторні) компресори. Їх висока ефективність гарантує безпрецедентний рівень ефективності.
Унікальна конструкція мінімізує вібрації під час роботи рухомих частин, тим самим ефективно знижуючи рівень шуму. Це сучасне рішення забезпечує багато років енергозбереження та безвідмовної роботи.
Компресори кондиціонера Rotenso® використовують сучасні та енергозберігаючі двигуни BLDC SKY. Варто знати, що двигун відповідає за 90% споживання енергії кондиціонером. Оптимізація внутрішньої структури магнітних двигунів, що використовуються в пристроях Rotenso®, дозволила домогтися 3-кратного збільшення сили магніту та 5-кратної більшої примусової сили. Це означає, що швидкість обертання двигуна можна збільшити, споживаючи менше енергії.
 
ЦИФРОВИЙ ІНВЕРТОР SKYR КОНТРОЛЮЄ ІНВЕРТОР постійного струму
Залежно від попиту, система управління блоком може вибрати один із 30 частотних діапазонів компресора, щоб поєднати максимальну ефективність пристрою з мінімальним споживанням енергії. Широкий діапазон частот позитивно впливає на безперебійну та надійну роботу компресора та низький рівень шуму.
БІОНІЧНИЙ ЗРАЗОК ВЕНТИЛЯТОРІВ
Інноваційний дизайн лопатей вентилятора дозволяє зменшити опір повітряного потоку та рівень шуму. Оптимізований повітропровід забезпечує більш ефективний потік повітря, споживаючи на 30% менше енергії.